Voorstelling medewerkers

Met trots stellen wij jou voor aan alle medewerkers die van KINA een dynamische organisatie met een hart voor de sociale sector maken.

Medewerkers dagelijks bestuur

Axel Boen

Vakgebied Voorzitter
E-mail axel.boen@kina.be

Inse Hendrickx

Vakgebied Algemeen directeur
E-mail home@kina.be

Stafmedewerkers

Anneleen Severins

Vakgebied Psychologie
E-mail psycholoog@kina.be

Emma Lambregts

Vakgebied Kwaliteitszorg en Lokaal sociaal beleid
E-mail lokaalsociaalbeleid@kina.be

Florian Mertens

Vakgebied Beleidsondersteuning
E-mail home@kina.be

Inge Vandekerkhove

Vakgebied Kwaliteitszorg en Lokaal sociaal beleid
E-mail lokaalsociaalbeleid@kina.be

Laura Bernaerts

Vakgebied Kwaliteitszorg en Lokaal sociaal beleid
E-mail lokaalsociaalbeleid@kina.be
1 2

Projectmedewerkers

Els Van Haesbroeck

Vakgebied Schuldbemiddeling
E-mail schuldbemiddeling@kina.be

Helin Baybasin

Vakgebied Arbeidstrajectbegeleiding
E-mail arbeidstrajectbegeleiding@kina.be

Ingrid Verstappen

Vakgebied Arbeidstrajectbegeleiding
E-mail arbeidstrajectbegeleiding@kina.be

Liesbeth Vrints

Vakgebied Sociale economie
E-mail socialeeconomie@kina.be

Ruben Boeckmans

Vakgebied Rechtshulp en Schuldbemiddeling
E-mail rechtshulp@kina.be

Medewerkers noodopvangdiensten

Aline Veraart

Vakgebied Crisisopvang
E-mail crisiscel@kina.be

Emanuel Vinnis

Vakgebied Crisisopvang

Joppe Brosens

Vakgebied Crisisopvang en Zorgboerderij
E-mail joppe.brosens@kina.be

Luc Kuypers

Vakgebied Crisisopvang

Nic Van Peer

Vakgebied Zorgboerderij
E-mail boerderij@kina.be
1 2

Medewerkers ondersteunende diensten

Dawa Tashi Gepheltsang

Vakgebied Ondersteunende diensten

Reginaldo Silva

Vakgebied Ondersteunende diensten

Medewerkers administratie

Dirk Dejonghe

Vakgebied Onthaal
E-mail onthaal@kina.be

Inge Willemse

Vakgebied Administratie
E-mail secretariaat@kina.be

Inse Hendrickx

Vakgebied Algemeen directeur
E-mail home@kina.be

Marjolein Domen

Vakgebied Administratie
E-mail personeel@kina.be

Mieke Van de Velde

Vakgebied Administratie
E-mail onthaal@kina.be
1 2

Medewerkers thuisdiensten

Anke Binnemans

Vakgebied Poetsdienst dienstencheques

Ivan Vereecken

Vakgebied Karweidienst

Omar Hajji

Vakgebied Karweidienst

Sofie De Winter

Vakgebied Administratie en Karweidienst
E-mail karweidienst@kina.be

Sonam Yignyen

Vakgebied Karweidienst
1 2

Wat een team!

De juiste mensen op de juiste plaats is enorm belangrijk voor een organisatie.
Wij zijn alvast super fier op het KINA-team!
Met de nodige KINA-liefde gaan zij dagelijks aan de slag om onze doelstellingen mee te bereiken.

Wil jij ook deel uitmaken van ons team?

Misschien zijn wij wel op zoek naar jou!